ZÁKAZNICKÝ CLUB HECTOR

Hector_karta - nahled
Svých věrných zákazníků si vážíme. Proto jsme pro Vás připravili nový zákaznický klub, jehož členové mohou čerpat řadu výhod jak u nás, tak i díky zapojení našeho klubu do programu Compenso mohou členové svou klubovou kartu využít na mnoha dalších místech.

 


 

JAK SE STÁT ČLENEM CLUBU HECTOR

Jakmile si u nás předplatíte služby ve výši alespoň 2.000 Kč, získáváte nárok na členství v našem Klubu. Na recepci obdržíte svoji členskou kartu, na kterou Vám bude po její aktivaci načítán bonus jak za jednotlivé vstupy, tak i za nákupy zboží a ostatních služeb našeho centra, či za útraty v naší restauraci.

VÝHODY CLUBU HECTOR

Každý člen klubu u nás získává bonus ve výši 10% ze svojí útraty ve formě univerzálního kreditu, který je možné kdykoliv využít k úhradě za zboží a služby, jako například předplatné, vstupy, či za jídlo v naší restauraci. Nemusíte se bát, že o své výhody přijdete, když kartu zapomenete doma. Stačí si pamatovat telefonní číslo, ze kterého jste kartu aktivovali a můžete získávat svoji odměnu, či platit kreditem stejně, jako byste kartu měli s sebou.

ZAPOJENÍ DO PROGRAMU COMPENSO

Díky zapojení našeho klubu do programu Compenso, můžete svoji klubovou kartu HECTOR využít nejen u nás, ale v celé síti partnerů, kteří jsou do tohoto programu také zapojeni. Máte tak možnost získat další univerzální kredit za Vaše každodenní aktivity, jako jsou nákup oblečení, obuvi, či za služby jako je kadeřnictví. Kredit získaný v rámci programu Compenso je opravdu univerzální a můžete jej kdykoliv dle vlastního uvážení využít na platbu za Vaše oblíbené aktivity u nás, či je využít na úhrady za zboží a služby u jiného partnera programu.

Více o programu Compenso a partnerech, kde lze Vaši klubovou kartu Hector využít naleznete na www.compenso.cz