Trénink badmintonu

  • BADMINTONOVÝ TRÉNINK
  • TRENÉŘI BADMINTONU

Badmintonová školička René Weinzettla

Badminton je v posledních letech jeden z nejvíce se rozvíjejících sportů nejen u nás, ale zcela určitě po celé Evropě. Doba, kdy bylo v podvědomí lidí, že je to ten “sport od rybníka“, je už dávno pryč. A i díky tomu roste počet hráčů i kurtů. U nás, v Hectoru, je Vám plně k dispozici 5 kurtů, které mají povrch stejný jako profesionální kurty. Zároveň můžeme nabídnout dostatečné sportovní vyžití i pro Vaše děti.
Pravidelně zde funguje badmintonová školička René Weinzettla. V současné době tuto školičku navštěvuje cca 40 dětí. Někteří z nich už začínají sklízet úspěch na turnajích pořádaných badmintonovým svazem. I Vaše děti jsou ve školičce vítány. Spolupráci s trenérem jsme rozšířili i pro dospělé zájemce o individuální tréninky a od sezóny 2014-15 začíná provoz badmintonové školy pro dospělé hráče.
Badminton je krásný sport, který se dá hrát v každém věku a je ještě hezčí, zvládáte-li správně základní technické návyky. Zcela určitě budeme pořádat i krátké víkendové tréninky, na kterých si můžete osvojovat základní techniku jednotlivých úderů. Více informací obdržíte od trenéra nebo na recepci centra.
  • René Weinzettl - trenér badmintonu
    trener_bad_weinzettl_01Trénování se věnuje řadu let. Mezi jeho svěřence patří cca 40 dětí, které začínají sklízet úspěchy na turnajích badmintonového svazu. Dětská školička, trenér mládeže, trenér dospělých, trenér klubu Arion Praha, telefonní spojení +420 603 174 691