Squash

Všechny rekreační i profesionální hráče squashe jistě potěší pět squashových kurtů od předního světového výrobce – společnosti ASB. Konstrukce kurtů navíc umožňuje posunout jednu z bočních stěn a můžete si tak zahrát regulérní squashovou čtyřhru. Jako jedno z mála center také nabízíme posuvný tin, který potřebují k tréninku profesionální hráči.

Pro hráče bez vlastního vybavení jsou na recepci připraveny k zapůjčení značkové rakety i míčky. Můžete také využít možnosti vyzkoušet si různé modely raket a případně koupit tu, která Vám bude nejlépe vyhovovat. V prodeji jsou také míčky, omotávky, gripy, hráčské bagy a další prvky nezbytné výbavy správného squashového hráče. V případě potřeby Vám také  vypleteme všechny druhy raket na profesionálním vyplétacím stroji. Pro zájemce je k dispozici kvalitní squashový trenér, pro děti jsou tréninky organizovány privátně i ve sportovním oddílu. Zájemcům také umožníme uspořádat privátní turnaj, popřípadě se postaráme o jeho organizaci. Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme na uvedených kontaktech.

Sport centrum Hector je také významným partnerem pro pořádání špičkových domácích i mezinárodních squashových akcí. Každoročně se zde pořádají turnaje evropských okruhů, v lednu Czech Junior Open a v dubnu  Czech Masters Open. V roce 2014 se na Hectoru konalo Mistrovství Evropy juniorských družstev do 15 a 17 let, kde naši reprezentanti obsadili krásné třetí místo. Z tohoto šampionátu je přiložené krátké video.

V roce 2015 je to například Mistrovství Evropy, tentokrát v kategorii juniorů do 19 let a podobných akcí bude do budoucna ještě celá řada. Nabízíme tak možnost sledovat squash na té nejvyšší mezinárodní úrovni. Všechny sportovní akce pořádané v centru jsou přehledně uvedeny v kalendáři akcí na tomto webu.

  • squash-01
  • squash-02
  • squash-03
  • squash-04
  • squash-05
  • squash-06