Sporty

Naše sportovní aktivity

Stolní tenis

Rekreační i závodní hráče stolního tenisu jistě uspokojí dva kvalitní stoly od předního světového výrobce Joola. Stolní tenis se hraje na ploše squashového kurtu nebo v tělocvičně. Připraveny jsou k zapůjčení i prodeji značkové pálky i míčky.

Více

Beach voleyball

Pro příznivce plážového volleyballu, máme od roku 2013 připraveno nové hřiště umístěné pod terasou před tenisovými kurty. Vedle hřiště je umístěna venkovní sprcha pro nezbytnou očistu hráčů od písku. Hřiště není kryté, provoz závisí na počasí. Míč je k dispozici na recepci centra. Rádi pomůžeme zorganizovat privátní turnaj, připravíme občerstvení pro účastníky, nebo zajistíme grilování na
ploše vedle kurtu

Více

Badminton

Pro badmintonové hráče je v samostatně stojící hale připraveno 5 badmintonových kurtů s povrchem vysoké kvality. Hala je v celoročním provozu a zajišťuje tak stálé podmínky bez ohledu na počasí. V případě potřeby Vám také vypleteme všechny druhy raket na profesionálním vyplétacím stroji. Připraveny jsou k zapůjčení i prodeji značkové rakety i míčky.

Více

Squash

Zahrát si u nás můžete na 5-ti squashových kurtech od předního světového výrobce ASB. Jako jedno z mála center také nabízíme posuvný tin, který ocení profesionální hráči.
Jsme významným partnerem pro pořádání špičkových domácích i mezinárodních squashových turnajů. Máme pro vás připraveny k zapůjčení i prodeji značkové rakety i míčky. Pro děti i dospělé je k dispozici kvalitní squash trenér.

Více

Tenis

Pro milovníky bílého sportu jsou připraveny 4 tenisové dvorce s umělým povrchem TigerTurf nejvyšší kvality.
V zimních měsících se dvorce zakryjí nafukovací vytápěnou halou. Na recepci jsou připraveny k zapůjčení i prodeji značkové rakety i míčky. Pro děti i dospělé je k dispozici kvalitní tým trenérů Tenisové školy SMEČ.

Více

Taneční škola Roxton

Roxton je škola tance, která vznikla v roce 2003 a sbírá ocenění po celé ČR. Obsah výuky je proměnlivý a lektoři k němu přistupují tvůrčím způsobem. Podle specializace pedagoga, fyzických předpokladů a schopností tanečníků se vytváří program tanečních akcí. Taneční praxe zdokonaluje a prohlubuje osobitý projev každého mladého tanečníka v různých stylech.

Více